PŘIHLÁŠKA
Home - www.tanecvsrdci.cz


Vyplňte prosím přihláškový formulář. Do 15 minut byste měli obdržet automatický potvrzovací e-mail. Jestliže tento e-mail neobdržíte, prosím zkontrolujte složku s nevyžádanou poštou a potom nás kontaktujte.
*Příjmení a jméno: 
*Telefon: 
*E-mail: 
Poznámka: 
Kurz:  27.1. - Neděle - Pohybove základy salsy
*Kolik je 1 + 1: (toto je opatření proti spam robotům)
ČASTO KLADENÉ DOTAZY:

1. Mohu se přihlásit bez partnera/ky?

Bez obav! Na lekcích bude dost mužů i žen, kteří na tom budou stejně, navíc partneři se během výuky střídají, takže se velice rychle seznámíte. Střídání partnerů má rovněž tu výhodu, že si zvyknete na způsob tance různých lidí a budete pak mít jistotu, že to, co jste se naučili, zatančíte s kýmkoliv.

2. Jaké si mám vzít boty?

Noste obuv, která je pro Vás dostatečně pohodlná. Boty s hrubou až drsnou podrážkou nedoporučuji. Ideální je hladká podrážka. Většina lidí tančí jen ve sportovní obuvi. Časem poznáte sami v čem se Vám tančí nejlépe. Samozřejmě, že Vám rád poradím.

3. Mohu se přihlásit i když jsem nikdy netančil/a?

Salsa je jednoduchý tanec vycházející z přirozeného pohybu v chůzi a chodit přece umíme všichni. Vemte si s sebou úsměv a dobrou náladu. Jestli Vám to s úsměvem a dobrou náladou nevyjde, nevadí - u nás je určitě naleznete :o)Home - www.tanecvsrdci.cz