AKCE & WORKSHOPY & VYSTOUPENÍ
Home

01-03.08.2008 : WORKSHOP V KARLÍKU

Chcete zapomenout na starosti a stresy běžného dne? Zkuste to s námi na již pátem víkendu se salsou! Užijete si spoustu legrace a navíc se ZDOKONALÍTE a NAUČÍTE něco nového v tanci zvaném salsa. Přihlásit se mohou začátečníci i pokročilí. Počet je omezen - rezervujte si místa co nejdříve na salsa.cuba@seznam.cz nebo na tel 774 105 040.

Workshop proběhne v hotelu Karlík v obci Karlík asi 20 km na jihozápad od Prahy. Klikněte si pro mapu. Nejlepší spojení z Prahy je autem nebo se dá jet vlakem do Dobřichovic a odtud pěšky asi 3 km.

Začínáme v pátek 1.8. od 19:00 večeří - můžete se trousit během večera.

V sobotu večer proběhne v rámci programu námořnický karneval, takže námořnické masky s sebou!

Cena 2 200,- Kč zahrnuje:
   12 x 45min. výuky salsy
   pronájem tanečního prostoru
   drobný dárek na památku
   dvě noci se snídaní

Neváhejte - velka dávka drogy jménem salsa je pro Vás přípravena!


CO JE TANEC V SRDCI?

Tanec v srdci Tanec v srdci je studio, kde ucítíte plameny vášně, chuť skutečného života a přísun energie, která se Vám stane drogou.

Proč tanec v srdci? Co znamená tanec v srdci?

- když někdo tančí a usmívá se
- když někdo tančí a září v obličeji
- když někdo tančí s citem podle rytmu a hudby
- když někdo tančí a kolem sebe má neviditelnou zář, kterou všichni kolem cítíme
- španělští cikáni tomu říkají aire = vzduch, svoboda, volnost energie

Protože tanec je víc, než jen počítání kroků, technický pohyb nohou či rukou nahoru, dolu, doprava, doleva. Tanec je umění, nasloucháte hudbě cítíte rytmus. Někdo se s tancem v srdci rodí. Takový člověk pak svůj pohyb podřizuje rytmu a melodii. Nerozumí teorii, má tanec v srdci. Ale tanec v srdci může mít každý, stačí jen hledat. Může to trvat dlouho, to ovšem patří k životu. Každé umění nám pomáhá nacházet v životě nové hodnoty a smysl, činí nás lepšími. Na svých lekcích se snažíme pomoci a ukázat Vám najít cestu k tanci srdcem. Zábavnou nenásilnou formou tak, abyste se cítili dobře a nezoufali, když se Vám někdy zrovna nebude něco dařit. Při učení je to normální. Důležité je nevzdávat se. Snažíme se udržovat dobrou atmosféru a respektujeme, že někteří k nám přicházíte po ne zrovna vydařeném dni. Chtěli bychom, abyste od nás odcházeli dobře naladěni s dávkou pozitivní energie.

Studio Tanec v srdci
Vlado El Corazon...:::   JIŽ PROBĚHLO  :::...


5.2.2008 : LEKCE SWINGU, STUDIO TANEC V SRDCI, PRAHA

Swing v srdci Vážení taneční přátelé,

taneční škola Zig-Zag otevírá od začátku února 2008 nové lekce swingu (Lindy Hop, Charleston jazz steps) pro začátečníky ve studiu Tanec v srdci v centru Prahy – Myslíkova 4, Praha 2.

Lekce budou probíhat každé úterý od 18:00 do 19:30 (viz. rozpis kurzů) a povede je Zdeněk Pilecký, vedoucí školy. Do kurzů se není třeba zapisovat s partnerem, můžete docházet zcela sólově. Školné na 2. pololetí činí 2 400,- Kč. Lekce afra, salsy, swingu (Lindy Hop, Charleston, jazz steps) ve studiu „Tanec v srdci“ centru Prahy – Myslíkova 4, Praha 2.


15.12. LATINO NIGHT V CAFE ADRIA

Salsa v Adrii Přijďte na Latino night do café Adria v Praze na Národní ulici 40. Součástí večera bude vystoupení a lekce Vlada El Corazon. Vstupné je zdarma!


23.11.2007: 1. NAROZENINY SALSA FEVER, ADRIA, PRAHA

Narozeniny Salsa Fever v Adrii SalsaFever nás zve na svoji narozeninovou party:

Děkujeme Vám za rok Fever!

Volný vstup, degustace tequily “El Jimador”, (nejprodávanější tequila v Mexiku)

23. listopadu - 20h. - Caffé Adria
Národní 40, Praha 1 (2.patro)

Program:
1. Lekce salsy a bachaty (na začátku party)
2. Taneční vystoupení salsy a bachaty (školy Rubena a školy SalsaFever)
3. “Mariachi Azteca de Praga” (živá mexická folklorní hudba)
4. Tombola (pravá mexická tequila a kurzy salsy)


12-14.10.2007 : VLADŮV WORKSHOP - SALSA NA HLADINĚ

Chcete zapomenout na starosti a stresy běžného dne? Zkuste to s námi na již čtvrtém víkendu se salsou, bude legrace a navíc se ZDOKONALÍTE a NAUČÍTE něco nového v tanci zvaném salsa. Nebude chybět salsa party, ohňostroj a jako vždy karneval, tentokrát v upírskem stylu. Přihlásit se mohou začátečníci i pokročilí. Přihlaste se nejpozději do 5. října. Cena je 2000 Kč na osobu. Počet je omezen - rezervujte si místa co nejdříve na salsa.cuba@seznam.cz nebo na tel 774 105 040.

Cena zahrnuje:
    12 x 45min. výuky salsy
    ohňostroj
    pronájem tanečního prostoru
    drobný dárek na památku
    dvě noci s plnou penzí v super hotelu Hladina situovaném v krásnem prostředí Slapské přehrady

Neváhejte - velka dávka drogy jménem salsa je pro Vás přípravena

Podívejte se na fotky z akce.


26.9.2007 : FIESTA LATINA 5 - ROXY, PRAHA

Tradiční, latinsko-americký večírek klubu Roxy přichází už se svým pátým provedením. Tentokrát se k poslechu a tanci živě představí kubánský Habano MC, kapela Caribee (8 hudebníků na pódiu) se svým pojetím salsy, bolera a cha-chi a také perkusionista Aldo Ferrara. Po živých vystoupeních desky roztočí Pedro Rodriguez a tématické projekce budou mít v režii Vjové z Dílna film. Vstupné je klasicky za pouhou stovku a začátek jako obvykle v 20:00. Nenechte si ujít páté pokračování Fiesta latina, latinsko-amerického večírku v pražské Roxy.

Live: CARIBEE (latin salsa) – 8 artists on stage!
Live: HABANO MC (cuba) – reggaeton & salsaton
Live percussions: ALDO FERRARA
DJ Pedro Rodriguez
Vjs: Dílna Film
Vstup 100 Kč.


6.9.2007 : SALSA FEVER - LIMONÁDOVÝ JOE, PRAHA

Buenos días Gente! Další SalsaFever v Praze. Nejlepší atmosféra, super hudba, láhev pravé mexické tequily "Casco Viejo", pravé mexické tequily "Mi Tierra", lekce salsy a bachaty čekají na vás v klubu "Limonádový Joe" - Revoluční 1, Praha 1 - Staré Město - v ten čtvrtek 6.9. od 20 hodin. Vstup Zdarma. Více informaci: www.salsafever.cz.


KAŽDÝ ČTVRTEK : KARIBIK NA BŘEHU VLTAVY, ŽLUTÉ LÁZNĚ, PRAHA

Letošní sezóna ve Žlutých Lázních skončila. Budeme pokračovat zase příští rok v létě. Děkujeme za přízeň - byli jste skvělí!

Chcete se dobře pobavit ve stylu latinské Ameriky? Každý čtvrtek Vás přes léto zveme na salsa párty ve Žlutých lázních. Začínáme 12.7. od 19.00. Ukázková vystoupení temperamentního tance, zábavná výuka salsy se skvělým tanečníkem a instruktorem Vladem El Corazon. Hudbou vás budou obveselovat DJové z týmu SalsaFever Alfredo a Fabuloso, kteří zahrají tu pravou muziku. Samozřejmě nebudou chybět ani exotické koktejly. Tančírna je krytá, takže se dá tančit za jakéhokoliv počasí a vždy budeme pod širým nebem… Výuka salsy pro začátečníky i pokročilé, probíhá od 19 do 20 hodin. VSTUP ZDARMA! Vezměte s sebou své známé i rodinu. Nebudete litovat.


21.7.2007 : SALSA CON CORAZON V EFESU, PRAHA

V sobotu 21.7. pořádáme od 21:00 salsa party v turecké restauraci Efes (Vinohradská 63, Praha 2)! Součástí večera bude vystoupení Vlada El Corazona a jeho přátel a minilekce salsy pro začátečníky. Těšte se na výborné koktejly - akční ceny: mojito: 65,- Kč, tequila: 50,- Kč. A samozřejmě na výborné turecké jídlo. VSTUP ZDARMA!

Klikněte si vlevo pro letáček.


6.7.2007 : SALSA FEVER - LIMONÁDOVÝ JOE, PRAHA

Buenos días Gente! Další SalsaFever v Praze. Nejlepší atmosféra, super hudba, láhev pravé mexické tequily "Casco Viejo", pravé mexické tequily "Mi Tierra", lekce salsy a bachaty čekají na vás v klubu "Limonádový Joe" - Revoluční 1, Praha 1 - Staré Město - v ten pátek 6.7. od 20 hodin. Vstup Zdarma. Více informaci: www.salsafever.cz.


28.6.2007 : SALSA FEVER - CHATEAU ROUGE, PRAHA

Další SalsaFever v Praze. Nejlepší atmosféra, super hudba, soutěž o láhev pravé mexické tequily "Casco Viejo", autentické mexické tortily "Mi Tierra", taneční vystoupení a lekce salsy a bachaty čekají na vás v klubu "Chateau Rouge" - Jakubská 2, Praha 1 - Staré Město - v čvrtek 28.06 od 20 hodin. Vstup Zdarma. Více informaci: www.salsafever.cz.


22.6.2007 : VLADOVA MAFIÁNSKÁ PARTY - TROPISON

Taneční škola Vlada El Corazon Vás zve na mafiánskou party dne 22.6. od 22.00 hodin do klubu Tropison. V průběhu večera bude vyhlášena soutěž o nejlépe oblečeného mafiána nebo mafiánku. Výhrou budou rekvizity, možná i funkční, bez kterých se pořádný mafián-mafiánka neobejde! Součástí party budou vystoupení Vladových hostů, kteří patří mezi nejlepší tanečníky u nás. Zatančí Vám swing, step a tango a samozřejmě nebudou chybět salsová vystoupení. Těšíme se na všechny stylové mafiány a mafiánky z celého světa.

Fotky z akce jsou k vidění zde


2.6.2007 : SALSA FEVER - KLUB REMIX, BRNO

Alphredin.nechodi.do.skoly nás zve na další Salsa Fever do Brna do klubu Remix! Součástí večera bude mini-lekce salsy a soutěž o pravou mexickou tequilu!


24.5.2007 : SALSA FEVER - KLUB CHATEAU ROUGE

Další SalsaFever přijde. Nejlepší atmosféra, super hudba, láhev pravé mexické tequily "Casco Viejo", taneční vystoupení a lekce salsy čekají na vás v klubu "Chateau Rouge" - Jakubská 2, Praha 1 - Staré Město - v čvrtek 24.05 od 20 hodin. VSTUP ZDARMA. Více informaci: http://www.salsafever.cz


16.5.2007 : FIESTA LATINA vol. 4 - KLUB ROXY

DJ Pedro Rodriguez nás zve na další FIESTA LATINA v klubu Roxy! Napište nám e-mail nebo SMS a my pro vás zařídíme VSTUP ZDARMA.


BANDITOS/CZ,SK/
Special guest: ROLY/CU/
LOS REPILADOS/CU/
JUAN CARLOS - LIVE REGGAETON/CU/
TODA LA NOCHE - DJ PEDRO RODRIGUEZ/CU/
salsa,reggaeton,latino


4.5.2007 : LATINO FEVER II - RADOST FX

DJ Pedro Rodriguez pořádá další Latin Fever v klubu Radost FX. Protože máme s Pedrem dobré vztahy, Vladovy studenti mají vstup ZDARMA!!! Musíte se nám ale nahlásit, a to nejpozději do 3.5. do 14:00. Dívky mají vstup na akci zadarma bez nahlašování do 23:00. Více informací na letáčcích vlevo.


29.4.2007 : SALSA FEVER - KLUB LIMONÁDOVÝ JOE

Alfredin.nechodi.do.skoly pořádá další Salsa Fever akci - tentoráte v klubu Limonádový Joe. Více informací na letáčku vlevo.


21.4.2007 : SALSA FEVER - KLUB REMIX V BRNĚ

Alfredin.nechodi.do.skoly pořádá další Salsa Fever akci - tentoráte v klubu Remix v BRNĚ. Více informací na letáčku vlevo.


12.4.2007 : SALSA FEVER - CHATEAU ROUGE

Alfredin.nechodi.do.skoly pořádá další Salsa Fever akci - tentoráte v klubu Chateau Rouge na Starém městě - více informací na letáčku vlevo.


11.4.2007 : FIESTA LATINA 3 - KLUB ROXY

DJ Pedro Rodriguez pořádá už 3. Fiesta Latina v klubu Roxy! Pro více informací sio klikněte na letáček vlevo ...


7.4.2007 : SALSA PARTY V PÍSKU

Veronika nás zve na salsa party do Hradiště v Písku, která se opět koná v restauraci U Srnků od 20:00.


31.3.2007 : SALSA FEVER - MARGARITA

Alfredin.nechodi.do.skoly pořádá v oblíbené restauraci Margarita již tradiční salsa akci Salsa Fever. Bude tancování, papání, vystupování a tombolování. Pro více informací si klikněte vlevo na letáčky.


30.3.2007 : KONCERT SON CALIENTE V TROPISONU

30.3.2007 se koná v Tropisonu koncert známé kubánské kapely Son Caliente.


23.3.2007 : LATINO FEVER VOL.1 V RADOSTI FX

DJ Pedro Rodriguez nás pozval na latino akci LATINO FEVER VOL.1, která se koná v klubu RadostFX 23.3. Pro více informací o živé hudbě a DJs si klikněte na náhledy plakátků vlevo.


10.02.2007 : VLADOVO VYSTOUPENÍ NA SALSA PARTY V P.M. BARU

DJ Alfredin.Nechodi.Do.Skoly opět pořádá salsa party! Tentokráte se bude konat v P.M. Baru v Trojické ulici 10 na Praze 2 a to v sobotek 10.2.! Součástí akce bude i taneční vystoupení našeho Vlada!

Fotky a Více informací na: http://www.salsafever.cz


03.02.2007 : 2.LATINO PARTY V PISKU

Veronika nás zve na 2. Latino party v Písku, která se koná v restauraci U Srnků v Hradišti v Písku. Tkže jedem do Písku?

Fotky a Více informací na: http://salsapisek.wz.cz/


31.12.2006 : PANJABI NIGHT 2007 V MAYDAY

Náš oblíbený Khushi nás zve do svého klubu MAYDAY na silvestrovskou akci! Sice to nebude salsa, ale určitě to bude stát za to!

Pro více informací si klikněte vlevo pro letáček ...


27.12.2006 : FIESTA LATINO 2 V ROXY

DJ Pedro Rodriguez pořádá ve středu 27.12. další FIESTA LATINO party v Roxy. Na živo nám k tanci budou hrát SANTY Y SU SON DE CUBA a JUAN CARLOS. Během večera se také dočkáme afrolatinského tanečního vystoupení. Vstupné 100,- Kč.

Pro více informací si klikněte na letáček vlevo ...


07.12.2006 : OPENING SALSA PARTY V NOVÉM KLUBU MAYDAY

Přijďte na zahajovací salsa party v novém klubu MAYDAY v Praze na Českomoravské. Akce začíná ve čtvrtek 7.12. od 20:00, vstup je zdarma. Mojito jen za 80,- Kč, Coctail bar, dvě podlaží, skvělá zábava a DJ, který umí zahrát tu pravou salsu. Stáhněte si letáček vlevo

Adresa: Sokolovská 195 (u divadla Gong)
Telefon: +420 608 874 060
Web-adresa: http://www.mayday.ic.cz

P.S.: Majitel je náš oblíbený Khushi.


02.12.2006 : SALSA VEČER V MARGARITĚ (2)

DJ Alfredin.Nechodi.Do.Skoly nás opět pozval na salsa party v restauraci Margarita (Tomášská 14, Praha 1). Akce se konala v sobotu 2.12. od 21:00. Hráli DJs z Mexika, Ekvádoru a Kolumbie a bylo i dobré a papání. Stáhněte si letáček vlevo.

Fotky a Více informací na: http://www.qprague.com/salsa/salsafever.html


01.12.2006 : VLADO-SALSO-PARTY V ROKYCANECH

POZOR! POZOR! - Vlado uspořádal 1.12. vystoupení v Lidovém domě v Rokycanech! Akce začnula ve 20:00. Součástí bylo vystoupení Vlada a jeho žáků, miniškolička salsy a merengue a samozřejmě salsa party k níž nám hrál veselý DJ. To Vám byla taková krása!

Klikněte si vlevo pro letáček ...


28.10.2006 : SALSA VEČER V MARAGRITĚ (1)

DJ Alfredin.Nechodi.Do.Skoly nás zve na Salsa party v mexické restauraci Margarita (Tomášská 14, Praha 1)! Akce se bude konat v sobotu 28.10. od 20:00. Budou hrát DJs z Mexika, Ekvádoru a Kolumbie a bude dobré papání. Stáhněte si letáček vlevo.


6.10. - 8.10.2006 : VLADO-WORKSHOP V KÁRANÉM

6.10. - 8.10.2006 proběhl v Káraném další super-duper-mega-bonba-workshop. Jak se již stalo u Vladových workshopů pravidlem, užili jsme si kopu srandy a vše se vyvinulo ke všeobecné spokojenosti. Naučili jsme se několik zajímavých figur, užili jsme si školní besídku, vylepšený ohňostroj, výlet do Brandýsa a všichni sebe navzájem.

Klikněte si sem pro fotky.


28.9.2006 : FIESTA LATINA 1 V ROXY

DJ Pedro Rodrigues nás zve 28. září od 19:30 do klubu Roxy (Dlouhá 33, Praha 1) na Fiesta Latina 1. Vystoupí kubánská kapela Son Caliente, Juana Carlos a další. Přijďte - bude to bonba!

Klikněte si vlevo pro letáček ...


30.7.2006 : FIESTAS LETNÁ

DJ Pedro Rodrigues a Son Caliente nás opět zve na Fiestas Letná - salsa party pod širým nebem v parku Letná. Kdo nevíte, kde přesně se akce koná, najděte si na mapě restauraci Letenský zámeček. Pro pozvánku si klikněte na zmenšeninu vlevo. Posledně se akce moc pěkně vydařila, tak doufám, že se zase sejdeme v hojném počtu!


16.6. - 18.6.2006 : WORKSHOP V KÁRANÉM

Vlado nám vymyslel nový salsaworkshop! Konal od večera 16.6. (pátek) do 18.6. (neděle) v Káraném. Samozřejmě jsme si užili spoustu legrace a hodně jsme se toho naučili. Součástí workshopu byl Vladoohňostroj a karneval. Podívejte se na fotky sem


26.5.2006 : VLADOVA TANEČNÍ SHOW

Vlado El Corazon uspořádal taneční show, ve které účinkoval se svými nejlepšími žáky. Součástí zábavného večera byla tombola, miniškola salsy a na závěr jako překvapení vystoupení Vladových hostů :

Jana Drdáková - tanečnice a instruktorka flamenca jedna s nejlepších u nás : www.zambra.cz

Taneční studio ZIG-ZAG tap & swing
Ing. Zdeněk Pilecký, choreograf a bývalý tanečník baletu Hudebního Divadla v Karlíně a Státní Opery Praha

V galerii se brzy objeví fotečky!

(Pro zobrazení letáčku klikněte na náhled vlevo)


19.12.2005 : VYSTOUPENÍ NA VÁNOČNÍM VEČÍRKU V MIKI TRAVEL

Vlado a Leandro s partnerkami vystoupili na Vánočním večírku cestovní kanceláře MIKI Travel Prague, kde pracuje web-master. Po vystoupení následovala minilekce salsy pro zaměstnance okořeněná Vladovým humorem.

Fotky z předtančení jsou k vidění zde.


14.10. - 16.10.2005 : WORKSHOP NA SÁZAVĚ

V říjnu 2005 Vlado uspořádal víkendový Salsava Workshop v osadě "U Lanovky" u řeky Sázavy. Jako hosta pozval Leandra, který nás naučil některé speciální otočky. Kromě tancování jsme ještě stihli příjemnou procházku po okolí a výlet do Sázavského kláštera. Na závěr workshopu nám Vlado vlastnoručně udělal nádherný ohňostroj. Naučili jsme se spoustu nových otoček a variací, procvičili jsme si i to co, už známe - ale ještě jsme si užili spoustu legrace a zábavy.

Fotky z workshopu jsou k vidění zde.

Home